What’s New bij Zendesk

Beschikbaar on-demand

Over deze webinar

Met Zendesk ontmoet je je klanten waar ze ook zijn, faciliteer je jouw teams in het creëren van succes en houd je jouw klantenservice doelen in lijn met de bedrijfsdoelstellingen.

Neem deel aan onze Nederlandstalige What’s New webinar op 11 mei waarin we tips en tricks delen omtrent de nieuwe Zendesk features. Hiermee kan je bedrijf:

  • Gesprekken overzetten naar andere kanalen met messaging, zodat klanten altijd en overal hulp kunnen krijgen in 17 verschillende talen
  • Herbruikbare inhoud creëren voor meerdere artikelen of helpcenters, zowel intern als extern, om veelgestelde vragen sneller op te lossen
  • De ervaring van agents met updates verbeteren voor de Agent Workspace
  • Gebruik maken van nieuwe app-integraties met updates voor Shopify, AWS, Discord en meer

De What’s New webinar bevat daarnaast interessante demo’s en een live Q&A. Als je er op 11 mei niet bij kan zijn, schrijf je dan toch in. Wij zorgen dan dat de opname alsnog naar je verstuurd wordt.

Vul het onderstaande formulier in om de webinar te bekijken:

Geef je voornaam op
Cijfers en speciale tekens zijn niet toegestaan
Geef je achternaam op
Cijfers en speciale tekens zijn niet toegestaan
Geef een geldig e-mailadres op.
E-mailadressen mogen niet beginnen met:
Geef een geldig mobiel nummer op
Geef je bedrijfsnaam op
Geef uw functienaam op
Selecteer aantal medewerkers
Geef je land op
Selecteer een optie
Ik begrijp en stem ermee in dat Zendesk mijn gegevens mag verzamelen, verwerken en bewaren overeenkomstig het privacybeleid van Zendesk als ik mijn persoonlijke gegevens indien.

Hartelijk dank voor je registratie! Kijk in je inbox of je een bericht met je unieke registratiebevestiging hebt ontvangen.

Sorry, er ging iets mis!

Laad de pagina opnieuw en probeer het nog eens, of neem contact op met Zendesk voor hulp.

Uw aanvraag wordt verzonden. Een ogenblik geduld.

Sprekers

Marco Fodde

Senior Solution Consultant Zendesk

Alex Dorweiler

Senior Solution Consultant Zendesk